Dostępne formy płatności to:

  • przelewy24 możesz zapłacić szybkim przelewem internetowym. Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24, w którym wskażesz swój bank. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu. System Przelewy24 posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz wykorzystuje szyfrowanie SSL, zapewniające ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

  • zwykły przelew (przedpłata) na konto Sklepu bieliznaintima.pl: ING Bank Śląski - 67 1050 1966 1000 0023 2007 1125, po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia

  • za pobraniem – płatność gotówką przy odbiorze wysyłanych produktów

  • gotówka lub karta płatnicza - przy odbiorze osobistym w jednym z naszych punktów wybranych przez Klienta (TSS, Salon Corin - Galeria Wisła, Salon Corin - Galeria Mazovia)

W przypadku wyboru płatności w formie przedpłaty zapłata za towar powinna nastąpić w ciągu 7 dni kalendarzowych od momentu złożenia zamówienia.