Jak wybrać dobry biustonosz?

 Jak wybrać dobry biustonosz?

Kupując stanik, pewnie niejednokrotnie zastanawiałaś się, czy będzie on w stanie posłużyć Ci przez kilka czy kilkanaście miesięcy. W końcu dla wielu jest to inwestycja. Dlatego też nie można się dziwić, że wydając 100-200 zł, klientki oczekują dobrej jakości bielizny. Jakie cechy powinien mieć biustonosz? Na co zwrócić szczególną uwagę w trakcie wybierania kolejnego modelu? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w naszym artykule!

Szukasz właściwego biustonosza dla siebie?

To, o czym zawsze trzeba pamiętać, to fakt, dobry biustonosz to taki, który jest idealnie dopasowany. Nie powinien on nigdzie uwierać. Co więcej, niezwykle istotne jest, aby piersi nie wylewały się na boki. Mają one znajdować się w miseczkach, które dobrze będą je podtrzymywały. Oczywiście taka bielizna musi być również wygodna i komfortowa, skoro mamy w niej spędzać cały dzień.

Warto również pamiętać o tym, że biustonosz powinien być jak druga skóra, a więc mimo noszenia go, nie powinnyśmy go czuć. Co też istotne szczególnie latem – materiał powinien być przewiewny, dzięki czemu nie będziemy się pociły.

Uniwersalność jest w cenie! Dlatego dobry biustonosz to taki, który bez problemu będziesz zakładała do wielu różnych stylizacji. Nikt nie mówi, że musisz rezygnować z pięknych koronkowych zdobień. Chodzi tylko o to, abyś mogła go zakładać jak najczęściej!

Możliwość regulacji stanika to must have!


To, co dla wielu kobiet jest niezwykle ważne to fakt, żeby stanik posiadał możliwość regulacji. Z pewnością przyda się ta możliwość wszystkim tym paniom, które przeszły na dietę. Ich ciało będzie się zmieniało, jednak nie oznacza to, że trzeba rezygnować z ulubionych biustonoszy! Dlatego zadbajcie o to, aby był on regulowany.

Dobry biustonosz to taki, który będzie podkreślał Twoje atuty poprzez uwydatnienie piersi i wymodelowanie ich. Doskonale sprawdzą się takie modele, które uniosą i zbiorą piersi. Do tego wcale nie potrzeba staników push-up. Często mniej doceniane fasony również doskonale sprawdzą się w tej roli. Wystarczy tylko poszukać!