Lista produktów producenta: Panache

Kobiety często wychodząc do pracy czy też na różnego rodzaju ważne wydarzenia, zakładają ubrania czy też buty, które nie zawsze są wygodne, jednak dobrze wyglądają, a to dla niektórych z nich jest niezwykle ważne. Jeśli już któraś zdecydowała się faktycznie na założenie mniej komfortowych ubrań i dodatków, to warto zadbać o to, aby biustonosz odpowiednio podtrzymywał piersi, a także nadawał im ładny kształt. Nie każdy stanik jest skonstruowany w ten sposób, jednak wybierając produkty marki Panache można być przekonaną, że dokonało się odpowiedniego wyboru.


Dopasowane staniki z większymi rozmiarami miseczek


Marka ta proponuje wysokiej jakości produkty, które zyskały popularność na całym świecie, dzięki dopracowanym detalom, niezwykłej wygodzie i dopasowaniu do każdego kształtu piersi, również do tych asymetrycznych. W asortymencie firmy znalazły się przede wszystkim produkty przeznaczone dla kobiet o średnim lub dużym rozmiarze miseczki. To, co należy podkreślić, to fakt, że Panache stawia również na doskonały design tej części garderoby, dlatego bez problemu każda kobieta może dopasować biustonosz do swoich indywidualnych wymagań.


Sportowy biustonosz Panache na złoty medal


Jednak tym, czym najbardziej wyróżnia się marka Panache to sportowy biustonosz, za który została wielokrotnie nagrodzona. Wykonano go za pomocą metody enkapsulacji, dzięki czemu w żaden sposób nie spłaszcza on piersi oraz nie przyciska ich do klatki piersiowej. Według podawanych informacji produkt ten powstrzymuje aż 83% wstrząsów piersi, dzięki czemu można komfortowo i bez krępowania się trenować sport. Dodatkowo obniża się ryzyko ewentualnych obtarć czy też podrażnień. Oprócz tego sportowy biustonosz został stworzony z delikatnych i miękkich materiałów, dzięki czemu znakomicie odprowadza wilgoć i nie uciska ciała.


Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich kobiet z większym rozmiarem miseczki, ponieważ nie muszą rezygnować z aktywności fizycznej z powodu krępowania się. Firma Panache zadbała o wysoki komfort każdej z nich, produkując stanik najwyższej jakości, który jest niezwykle popularny wśród wielu klientek na całym świecie.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów