Lista produktów producenta: Samanta

Czasem to, co jest ładne, nie zawsze jest wygodne czy też dobre dla naszej skóry. Szczególnie można to zauważyć w przypadku bielizny damskiej. Producenci oferują biustonosze czy też majtki z różnymi zdobieniami w postaci m.in. koronki. Jednak zdarza się, że są one mało komfortowe w trakcie noszenia ich przez cały dzień. Zupełnie inaczej sytuacja wygląda w przypadku artykułów marki Samanta. To, co wyróżnia ją na tle innych to fakt, że jest ona tworzona w 99% przez kobiety. Dzięki temu znacznie łatwiej jest produkować firmie biustonosze czy też majtki, które będą odpowiadały na potrzeby kobiet.


Wygodne biustonosze damskie? Tylko z firmy Samanta!


Przez to, że szyciem staników i majtek zajmują się kobiety, dbają one o odpowiednie wymiary i proporcje każdego produktu. Jest to niezwykle ważne i wpływa na późniejszy komfort klientki. Przecież żadna z pań nie lubi, kiedy bielizna czy ubrania uwierają ją przez cały dzień. Dlatego też różne modele staników z firmy Samanty są często kilkunastokrotnie przeszywane, aby powstał jak najwygodniejszy produkt dla każdej klientki niezależnie od wielkości miseczki, którą posiada.


Dopasowane, wytrzymałe i podkreślające kształty


Oczywiście ta marka dba również o to, aby wszystkie staniki dobrze podtrzymywały damskie piersi. Wykorzystywane materiały są wytrzymałe, a zarazem niezwykle delikatne dla skóry. Posiadają one specjalny certyfikat Oeco Tex® Standard 100. Dzięki temu przy odpowiednio dobranym rozmiarze biustonosza piersi będą doskonale się prezentowały. Szeroki wybór modeli pozwoli na wybranie tego, który najlepiej uwydatni i podkreśli kształty kobiety. Braletka, bardotka czy też staniki push up – marka Samanta oferuje je wszystkie w różnych wzorach, kolorach i stylach.. W asortymencie znalazły się wersje całkowicie gładkie, z koronkami czy też innymi aplikacjami, nadającymi charakteru każdemu stanikowi.


Polska produkcja biustonoszy damskich


Warto także wiedzieć, że wszystkie produkty wytwarzane są w Polsce. Firma Samanta współpracuje z dostawcami m.in. z Hiszpanii, Włoch czy Portugalii, którzy dostarczają hafty, koronki, a także fiszbiny oraz haczyki.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów